Witaminy w piwo pozwoli zmniejszyć ból, spowodowane chemioterapią

Nowe badania na szczurach wskazują, że amid kwasu nikotynowego рибозид (NR), forma witaminy B3, mogą być pomocne w leczeniu lub zapobieganiu bólu nerwów (neuropatia), spowodowanej chemioterapią.Witaminy w piwo pozwoli zmniejszyć ból, spowodowane chemioterapią

Mimo chemioterapii ulepszać przetrwań tempa nowotwór, wiele z tych leków powoduje skutki uboczne, które obniżają jakość życia pacjentów. Leków stosowanych w chemioterapii obejmują neuropatia obwodowa, nagłe nerwowy ból. “Obwodowych neuropatii mogą utrudniać dalszego leczenia i utrzymują się przez długi czas po jej zakończeniu, poważnie wpływające na jakość życia chorych na raka” – mówi marca Hamity, asystent badacze przy uniwersytetem Iowa i główny Autor badania opublikowanego w czasopiśmie Międzynarodowego stowarzyszenia badania bólu (ból) .

Witamina B3, aby uniknąć skutków ubocznych chemioterapii

Witamina B3, aby uniknąć skutków ubocznych chemioterapiiJego zespół mówi, że zjawiska te można wyeliminować poprzez przyjęcie amid kwasu nikotynowego рибозид (NR), forma witaminy B3 odkryli w piwie i mleku. Niedawno udowodniono, że ta cząsteczka będzie bronić metabolizmu przed działaniem wysokiej zawartości tłuszczu i / lub nieprawidłowej diety, które mogą prowadzić do cukrzycy. Pozwoli to również poprawić regenerację tkanki mięśniowej u starszych myszy poprzez stymulację komórek macierzystych i przedłużyć Długość ich życia.

Nowa nauka badająca wpływ na NR samic szczurów, które taktowali z mzios, chemioterapia jest zwykle stosowany w leczeniu raka piersi i raka jajnika. Naukowcy odkryli, że паклитаксела, wprowadzanego w dawkach, które naśladują Rozmiar, że pacjent-osoba otrzyma przyczyną neuropatii obwodowej u szczurów, która trwała co najmniej pięć tygodni po zakończeniu chemioterapii.

Witamina B3, związane z chemioterapią zmniejsza skutki uboczneWitamina B3, związane z chemioterapią zmniejsza skutki uboczne

Zespół mierzono ich wrażliwość gryzoni za pomocą małe kąski na nogach. Nieleczonych szczurów nie usunąć ich łapy podczas tych niewielkich ciśnieniach. Jednak leczenie z mzios zrobił gryzonie indywidualnej nietolerancji tego kontaktu i kazał je usunąć swoje łapy.

Profilaktyczne leczenie od dawki dobowej HP (200 mg / kg) w ciągu siedmiu dni przed i przez 24 dni po zakończeniu chemioterapii zapobiec Nadwrażliwość na dotyk u szczurów. Ten ochronny efekt trwał nie mniej niż dwa tygodnie po odstawieniu preparatów witaminy B3.

Dalej, naukowcy szczurom dać możliwość wyboru między ciemnym otoczeniu, i jasny. Z natury, szczury wolą ciemność. Zespół odkryli, że nieleczonych szczurów znosić wielkie mrowienie na swoich łapach przed wyjazdem w ciemny kącik. W przeciwieństwie do szczurów, leczonych zarówno chemioterapii i NR uzupełnić zachowywał się jak nieleczonych szczurów i tolerować więcej mrowienie przed wyjazdem ciemności.

Te rezultaty wspierają ideę, że witamina B3 mógł potencjalnie używać, aby zapobiec lub złagodzić skutki uboczne chorych na raka, co doprowadzi do znacznej poprawy jakości ich życia i ich zdolność ximpx traktowanie przez długi okres czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *