Konkretnej diety są w stanie odwrócić cukrzycę?

Post, wygląda na to, zwrotny cukrzycy poprzez przeprogramowanie komórek, pokazuje nowe badanie przeprowadzone na uniwersytecie Południowej Kalifornii (usc).

Obserwując szybki przyczyni się do wzrostu nowych wytwarzających insulinę komórek trzustki, co pozwoli zmniejszyć objawy typu 1 i cukrzycy typu 2, według badania, o myszach i ludzkich komórkach, przeprowadzone na uniwersytecie Południowej Kalifornii (usc) w USA.

Cukrzyca: przywracanie i przeprogramowanie komórekCukrzyca: przywracanie i przeprogramowanie komórek

“Cykle diety, która symuluje głodówka i normalne posiłki znacznie przeprogramować инсулино-wytwarzających komórki produkujące insulinę komórki,” mówi Valter Longo, dyrektor Instytutu długowieczności i autor badania, aktywując regenerację komórek trzustki, udało nam się uratować myszy od obu typów cukrzycy, a także wznowiono produkcję insuliny w trzustce człowieka komórki pacjentów z cukrzycą typu 1. “

Przeprogramowywać komórki i narządy w wyniku regeneracji, w którym uszkodzone komórki są zastępowane nowymi funkcjami. W badaniu opublikowanym na 23 lutego w czasopiśmie Cell jest ostatnim w serii prac, które wykazują obiecujące korzyści dla zdrowia krótka okresowe diety, która symuluje efekty głodówki.

Zwracając cukrzycy za pomocą głodówkiZwracając cukrzycy za pomocą głodówki

W Typ 1 i późnej fazie cukrzycy typu 2, trzustka traci produkujące insulinę komórki beta, co zwiększa niestabilność poziomu cukru we krwi. Badania wykazały znaczący obrót cukrzycy u myszy, które następnie szybko, w ciągu czterech dni w tygodniu. Gryzonie odzyskał dobre wydzielanie insuliny, zmniejszenie oporności na insulinę, i wykazali się bardziej stabilny poziom glukozy we krwi. To było nawet dla myszy w późniejszych stadiach choroby.

Dietetyczne cykle aktywacji Genu u dorosłych myszy, które zwykle są aktywne w rozwoju trzustki myszy płodu. Geny działają produkcja białka, neurogenin-3 (gen ngn3), tworząc w ten sposób nowe zdrowe produkujące insulinę komórki beta.

Longo i jego zespół badali kultury komórek trzustki z ludzkich dawców i zakładają, że komórki 1-go typu cukrzyca, głodzenie oraz zwiększona ekspresja genu ngn3 białka i przyspiesza produkcję insuliny. Wyniki wskazują, że diety, które naśladują głodówka może ułatwić cukrzyca w organizmie człowieka.

Głodówka również skuteczne w walce z rakiem i chorobami serca

Longo i jego drużyna zebrane dane, świadczące o kilka korzyści dla zdrowia od tej diety. Ich nauka, publikująca w zeszłym tygodniu nauki translacyjna medycyna pokazał, że ich głodówka także zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, choroby serca i innych chorób związanych z wiekiem u uczestników badania osoby, które szły specjalnej diecie w ciągu pięciu dni w miesiącu. Wcześniejsze badania dotyczące żywienia wykazały potencjał do łagodzenia objawów stwardnienia rozsianego, zwiększenia skuteczności chemioterapii i redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej.Głodówka również skuteczne w walce z rakiem i chorobami serca

“Wyniki te wymagają większego badania przez food and drug administration (FDA) na korzystanie z głodówki do leczenia pacjentów z cukrzycą, aby pomóc im dokonać normalny poziom insuliny, poprawia funkcje insuliny” – powiedział Longo. Mam nadzieję, że osoby z cukrzycą mogą być traktowane z FDA dieta, głodówka w ciągu kilku dni w każdym miesiącu i przejąć kontrolę nad ich produkcji insuliny i cukru we krwi. “

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *